O Nas

 • Biznes

 • Przemysł

 • Instytucje

 • Naszą misją jest wspieranie Twojego biznesu. Wiemy,
  że odpowiednio dobrane rozwiązania technologiczne zwiększają wydajność przedsiębiorstw i mnożą zyski.

 • biurowiec
 •  

  DSC_0294

  • Kim jesteśmy?

   Zgranym 12-osobowym zespołem, zajmujemy się głównie tworzeniem oprogramowania. Myślimy kreatywnie. Projektujemy, wykonujemy i wdrażamy aplikacje mobilne. Opracowujemy dedykowane rozwiązania, definiujemy potrzeby. Wszystko po to, aby zwiększyć efektywność działań Twojej firmy.

  • Do czego dążymy?

   Do perfekcji. Przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu Klienta. Chcemy być Twoimi partnerami. Jesteśmy otwarci, komunikatywni, gotowi do rozmów, a przy tym profesjonalni. Zawsze znajdziemy dla Ciebie czas. Zapraszamy Cię do siedziby naszej firmy, która znajduje się w Poznańskim Parku Technologiczno-Przemysłowym.

  • Jak pracujemy?

   Dokładnie i rzetelnie. Wiemy co to synergia. Wierzymy, że praca w zespole daje najlepsze efekty.

Historia w skrócie

2000-2002

 1. Pierwszy sukces – wygrana w międzynarodowych zawodach programowania autonomicznych robotów mobilnych. Stosowane technologie: C++, wizualizacje za pomocą biblioteki Qt, techniki wizyjne rozpoznawania obrazu oraz pozycjonowania obiektów.
 2. Pierwszy duży komercyjny projekt – udział w zaprogramowaniu portalu Międzynarodowych Targów we Frankfurcie „Messe Frakfurt Online”.
  Prace implementacyjne trwały 1,5 roku i dbywały się w firmie Nionex(Bertelsmann) w mieście Gütersloh/Niemcy. Stosowane technologie: Java, J2EE, Java Server Pages, HTML, XML, XSLT, SQL, CVS, CMS, Bazy danych: Informix IBM.

2003-2006

 1. Kolejny duży projekt – udział w pracach projektowych i implementacyjnych kompleksowego, rozproszonego systemu zarządzania, sterowaniem i kontrolą produkcji. Projekt był realizowany w jednej z największych fabryk stali położonej w obszarze Koła Polarnego, w mieście Tornio/Finlandia. W realizację przedsięwzięcia było zaangażowanych wiele międzynarodowych zespołów m.in. z Niemiec, Austrii, Finlandi, Angli oraz Japoni. Po fazie implementacji nastąpiło wielomiesięczne wdrożenie, króre zakończyło się sukcesem. Stosowane technologie: C++, Std, C#, Visual Studio, .NET, Oracle, SQL, bazy danych czasu rzeczywistego, Telegramy TCP/IP, CORBA, XML, UML, systemy rozproszone, HP-UNIX, Crystal Reports, TeeChart, DevExpress, Wizualizacje procesów technologicznych – Qt, integracja z systemami ERP oraz sterownikami PLC.
 2. Przygotowanie oprogramowania do pół-automatycznego zarządzania magazynem składowania sztab stali w jednej z największych hut w Polsce. W skład rozwiązania wchodziła komunikacja z zewnętrznymi systemami,wizualizacji stanu magazynu, aplikacji mobilnej używanej na suwnicach, programu do automatycznego przydzielania i kontroli realizacji zleceń dla suwnic, webowy system raportowania.

2007-2010

 1. Udział w zaprojektowaniu i implementacji systemu sterowania i wizualizacji procesów w fabryce produkującej stal w mieście Jinan/Chiny. Oprogramowanie do sterowania inteligentnym systemem logistycznym składowania stali (Zarządzanie Magazynem) oraz raportowania. Oprócz procesów serwerowych przygotowano także oprogramowanie dla operatorów linii produkcyjnej, operatorów dźwigów, pracowników technicznych i biurowych oraz kadry zarządzającej w postaci wielostanowiskowych aplikacji uruchamianych w systemie Windows.
 2. Udział w zaprojektowaniu i implementacji systemu sterowania i wizualizacji procesów w fabryce produkującej stal do samolotów i okrętów w mieście Pohang/Korea Południowa. W skład zadań wchodziło przygotowanie specyfikacji systemu, zaprogramowanie oraz przeszkolenie pracowników fabryki.
 3. Zaprogramowanie systemu sterowania i wizualizacji procesów w odlewni w Indiach.
 4. Zaprogramowanie systemu sterowania i wizualizacji procesów produkcyjnych w odlewni w Holandii.
 5. W tym czasie przeprowadzono szereg spotkań oraz szkoleń w Niemczech, Chinach oraz Korei Południowej.
 6. We wszystkich przypadkach projektach zastosowano technologie: C++, C# .NET, .NET Remoting, DevExpress, ORACLE, Bazy danych czasu rzeczywistego, SQL, DevExpress, TeeChart, system rozproszony, wymiana danych poprzez binarne telegramy TCP/IP, XML, Windows.

2011-2012

 1. Zaprogramowanie kilkunastu systemów – wielostanowiskowych edytorów danych, dla technologów specjalizujących się w procesach metalurgicznych.
 2. Systemy raportujące stan produkcji i wspomagających podejmowanie decyzji dla kadry zarządzającej firm produkcyjnych.
 3. Internetowy system do pracy w terenie dla agentów niemieckiej firmy oferującej produkty finansowe(ubezpieczenia, polisy, akcje). Zastosowane technologie: ASP.NET MVC, HTML, jQuery, JavaScript, SQL Server, Entity Framework, JSON.

2013-2015

 1. Przyjęcie firmy ITgenerator do Poznańskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego ze względu na dużą innowacyjność stosowanych rozwiązań i doświadczenie zawodowe.
 2. Realizacja ponad 30 projektów, głównie biznesowych aplikacji mobilnych oraz aplikacji internetowych dla firm i instytucji.

Przyszłość

 1. Zdobycie pozycji lidera w Polsce oraz realizacja projektów w Europie w zakresie profesjonalnych aplikacji mobilnych oraz internetowych.
 2. Wytyczanie standardów korzystania z aplikacji mobilnych w biznesie.
 3. Utrzymywanie stałych i dobrych relacji z naszymi obecnymi Klientami oraz realizacja dla nich kolejnych projektów.
 4. Utrzymanie dynamiki rozwoju firmy w kolejnych latach.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Dokładność

   Jesteśmy profesjonalistami. Wykorzystujemy najlepsze narzędzia i wielokrotnie testujemy nasze produkty.

  • Przyjazny interfejs

   Dbamy o to, aby nasze projekty były funkcjonalne i przyjazne dla użytkowników.

  • Precyzja

   Aplikacje działają dokładnie, tak jak oczekuje tego Klient.

  • Wsparcie

   Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji projektu.

15 punktów Polityki Jakości

 • Najważniejsze jest dla nas zadowolenia Klienta. Przed przystąpieniem do projektu, dokładnie definiujemy jego potrzeby.
 • Nad każdym projektem pracuje cały zespół. Komunikując się ze sobą wymieniamy pomysły i idee, wszystko po to, aby osiągnąć najlepsze rezultaty pracy.
 • Wykorzystujemy wewnętrzny system do rejestracji zgłoszeń, z którego korzystają nie tylko pracownicy, ale także klienci. Dzięki temu pracujemy szybciej i sprawniej.
 • Czas reakcji na zapytania/uwagi wynosi maksymalnie 24h.
 • W swojej pracy korzystamy z zaawansowanych technik, które służą do wersjonowania plików źródłowych projektów. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wrócić do wcześniejszych wariantów naszych prac. Gwarantujemy bezpieczeństwo danych.
 • Jakość naszych produktów sprawdzamy na każdym etapie, zgodnie z Continuous Integration.
 • Wszystkie uwagi naszych Klientów są brane pod uwagę.
 • Każdy z produktów jest dokładnie testowany. Posiadamy Certyfikat ISTQB (International Software Testing Qualifications Board) i Certyfikat Audytora ISO 9001.
 • Pracujemy z wykorzystaniem systemów do zarządzania testami. Dzięki temu każde z naszych rozwiązań jest zweryfikowane, a z danego badania generowany jest raport.
 • Dokładna dokumentacja pracy i postępu działań pozwala nam na ulepszanie procesu tworzenia i implementacji produktu. Nie powtarzamy błędów.
 • Klient ma możliwość weryfikacji projektu na każdym etapie.
 • Nieustannie dążymy do poprawienia jakości naszych usług.
 • Badamy poziom zadowolenia naszych Klientów i na podstawie wyników ulepszamy nasze procesy biznesowe.
 • Szyfrujemy dane. Bezpieczeństwo jest dla nas sprawą najwyższej wagi.
 • Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie, gotowi do rozmów.